DİSK-SOSYAL-İŞ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ'NDE!

Paylaş

Türkiye’de taşeron işçilerin örgütlenmesi mücadelesinin öncülerinden olan Sosyal-İş Sendikası İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde örgütlenmesini tamamladı. İ.Ü.Çapa Tıp Fakültesi'ne ve DİSK-Sosyal-İş Sendikası'na hayırlı olsun!

Sendikamız Genel Başkanı Metin Ebetürk ve Genel Sekreter Celal Uyar, Çapa Tıp Fakültesi Başhekimi Sayın Prof. Dr. Şükrü Öztürk'e tanışma ziyaretinde bulundu.

 

Türkiye’de taşeron işçilerin örgütlenmesi mücadelesinin öncülerinden olan Sosyal-İş Sendikası İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde örgütlenmesini tamamladı.

İ.Ü.Çapa Tıp Fakültesi'ne ve DİSK-Sosyal-İş Sendikası'na hayırlı olsun…  

20 Mart 2017 tarihinde Sendikamızın Genel Başkanı Metin Ebetürk ile Genel Sekreteri Celal Uyar’dan oluşan Sosyal-İş Heyeti; İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Şükrü Öztürk ile tanışmak üzere bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaret talebimizi kabul ettikleri, nazik ve yapıcı yaklaşımları nedeniyle Başhekim Sayın Şükrü Öztürk’e şükranlarımızı sunuyoruz.

Çok kısa bir süre içinde Sendikamız saflarında birleşen işçi arkadaşlarımızı gösterdikleri kararlılık nedeniyle kutluyoruz…


Sendikamız, toplu iş sözleşmesi için yasal prosedürü başlatmak üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı nezdinde girişimlerde bulunacaktır.

Hedefimiz; üyelerimiz ile birlikte Çapa Tıp Fakültesi'nde çalışma barışı, huzuru ve hizmet kalitesi çıtasının daha da yükseltilmesi gayretlerine katkı sunmaktır.  

Amacımız; üyelerimizin çalışma ve yaşam şartlarının iyileştirilmesi için faaliyet yürütmektir.

DİSK / SOSYAL-İŞ ÇAPA’DA…

Sendikamız; işçi arkadaşlarımızın tercihi, gayreti ve emeği ile “çoğunluk” sendikası olduğunda Hastane Başhekimliği ile tanışmak amacı ile bir ziyaret talebinde bulunuldu.

Başhekimimiz Prof. Dr. Şükrü Öztürk, Genel Başkanımız Metin Ebetürk ve Genel Sekreterimiz Celal Uyar’dan oluşan Sosyal İş Heyetini; 20 Mart 2017 tarihinde kabul etti.

Paylaş